Strona główna :: DeFile
DeFile
Dziś jest : niedziela, 25.07.2021,205 dzien roku
 
Ostatnie realizacje
 Witamy na stronie firmy DeFile!
Zadowolenie klientów stanowi nasz podstawowy cel działania. Osiągnąć to możemy oferując wyroby i świadcząc usługi na takim poziomie jakościowym, aby maksymalnie zaspokajały oczekiwania . Zapraszamy!
  Wybrany dział

Netware

NetWare jest sieciowym systemem operacyjnym firmy Novell przeznaczonym dla serwerów pełniących funkcje serwera plików , serwera wydruku oraz z możliwościami tworzenia kont uzytkowników, grup, serweród druku itd.

Jako protokołów komunikacyjnych może używać IPX/SPX lub TCP/IP. Wczesne wersje komunikowały się w oparciu wyłącznie o protokół IPX/SPX. Serwery NetWare od wersji 4.x oferują usługę DHCP, która dzięki osadzeniu danych w usłudze katalogowej NDS/eDirectory jest jedyną realizacją tejże usługi pozwalającą na przełączenie na inny serwer DHCP (w systemie NetWare) w przypadku awarii jednego z serwerów. Jedną z podkreślanych cech serwerów NetWare jest ich stabilność wyrażająca się w długiej, nieprzerwanej pracy. Znane są przypadki serwerów pracujących non-stop ponad 3 lata, Nie są rzadkie przypadki ,gdzie serwery te pracowały bez przerw - w tym także technicznych, przez okres 2 lat.
W Połączeniu z UPS-ami ( ang. Unit Power Suply ) ,tzw. zasilaczami awaryjnymi , tworzą dobrany duet ,stanowiąc bezpieczeństwo dla serwera i danych na nim się znajdujących System NetWare dostępny jest bezpłatnie w ramach pakietu Novell Small Business Suite 6 PL Starter Pack. Wersja bezpłatna obejmuje licencje na 3 stacje robocze i 2 serwery. Można dokupić do niej osobno licencje na dodatkowe stacje robocze.


Suse
W grudniu 2006 Novell oddzielił otwartą, ogólnodostępną wersję systemu, nazwaną openSUSE i rozwijaną przez społeczność z całego świata, od wydania komercyjnego, oferowanego wraz z pomocą techniczną i skierowanego do zastosowań profesjonalnych.
Oferując tanie rozwiązania infomatyczne możemy śmiało postawić na tę właśnie dystrybucję.
Funkcjonalny i oferujący wiele usług : FTP,mail, Firewall,Router, serwer Samba – serwer plików oraz drukarek, współpracującego z platformą Windows,serwer MySQL i wiele ,wiele innych. Łatwość zarządania instalowanym oprogramowaniem YAsT .
Prosty interfejs do jakiego przyzwyczailiśmy się podczas uzywania takich systemów jak np Windows, powoduje ,że wiele wiekszych firm zaczyna zauważać ten system jako alternatywny dla drogich rozwiązań komercyjnych nie ustępując im pod wieloma względami ,między innymi stabilną pracą i niezawodnością.
Windows 2003 serwer

Microsoft Windows Server 2003, najbardziej niezawodny sieciowy system operacyjny firmy Microsoft, oferuje środowisko pracy, na którym można polegać. Windows Server 2003 dostępny jest w kilku edycjach: Standard Edition, Enterprise Edition, Datacenter Edition. Windows Server 2003 ma wbudowany serwer usług terminalowych Windows Terminal Server, który daje wielu użytkownikom jednoczesny dostęp do pulpitu roboczego, pozwalając zarazem aplikacjom na korzystanie z zasobów klienta lub serwera, na przykład folderów i drukarek. Aby skorzystać z funkcjonalności usług terminalowych, konieczne jest jednak wykupienie osobnych licencji TS CAL dla każdego użytkownika lub urządzenia.
Jeśli macie Państwo pytania odnośnie któregokolwiek z tych systemów , zapraszamy do działu kontakt
 

OKI
© DeFile '2007