Strona główna :: DeFile
DeFile
Dziś jest : niedziela, 25.07.2021,205 dzien roku
 
Ostatnie realizacje
 Witamy na stronie firmy DeFile!
Zadowolenie klientów stanowi nasz podstawowy cel działania. Osiągnąć to możemy oferując wyroby i świadcząc usługi na takim poziomie jakościowym, aby maksymalnie zaspokajały oczekiwania . Zapraszamy!
  Wybrany dział

   Z systemami okablowania strukturalnego ,a zatem i z instalatorstwem sieciowym ,są ściśle związane systemy instalacyjne, służące do technologicznego okrycia i estetycznego wkomponowania infrastruktury kablowej w konstrukcje budynku i pomieszczeń. Do elementów takich należą m. in. :

  • kanały kablowe

  • listwy kablowe

  • listwy napodłogowe

  • kanały do instalacji w narożnikach

  • koryta kablowe

  • kolumny i minikolumny aluminiowe

  • kasetony

  • szafy i stojaki dystrybucyjne

Listwy kablowe służą do budowy tras kablowych podrzędnych w stosunku do tras głównych realizowanych z użyciem kanałów kablowych. Przykładami takich tras ,są np. trasy prowadzone w pokojach biurowych. Na listwach takich można także zamontować uchwyty poziome pojedyncze, podwójne lub inne , w zależności od potrzeb w danym pomieszczeniu.

przykład uchwytu podwójnego

Dzięki takiemu ,rozwiązaniu pozbywamy się problemu,jakim są wszechobecne przewody elektryczne zasilające np jednostkę centralną, monitor, drukarkę ,itp.
Pozostałe elementy nie zostaną omówione ,ponieważ montowane są w zależności od potrzeb w danym pomieszczeniu, jednak wszystkie bazują na tym ,by maksymalnie zapewnić bezpieczeństwo pracy sieci . 
      Szafy i stojaki dystrybucyjne służą do umieszczania aktywnegoi i pasywnego sprzętu sieciowego. Mają najczęściej szerokość 19”, co jest wymiarem standardowym dla aktywnych i pasywnych komponentów ( UPS, Switch,HUB itp. )
Szafy przeważnie wykonane są z materiałów niepalnych .Posiadają przeźroczyste przednie drzwi z możliwością montażu zamka.

   Sieci światłowodowe są najnowocześniejszym medium transmisyjnym. Umożliwia przesyłanie danych na bardzo duże odległości nie powodując zniekształcenia nadawanego sygnału.
Budowa sieci LAN jest zagadnieniem bardzo szerokim wykraczającym poza ramy tego działu.

   Jeżeli jesteście zdecydowani Państwo na rozbudowę Waszej sieci, prosimy skorzystać z formularza w dziale kontakt lub skontaktować się telefonicznie . Oferujemy nasze doświadczenie, stawiamy na jakość i terminowość.

 


OKI
© DeFile '2007